W piątek, 3 lutego, w Miejskiej Galerii Sztuki odbył się wernisaż wystawy "Męskie malowanie". Swoje prace zaprezentowali Jan Kanty Pawluśkiewicz, Tomasz Budzyński i Jacek Staniszewski. O czwartym artyście,  Władysławie Trebuni-Tutce, opowiedziała jego córka Anna.

Obecni na wernisażu Tomasz Budzyński i Jacek Staniszewski, ten ostatni z towarzyszeniem aktorów Teatru Witkacego Marka Wrony i Jacka Zięby-Jasińskiego, dali próbkę swych muzycznych talentów udowadniając, że w ich przypadku talent malarski i muzyczny idą w parze, czego gratulowali im sekretarz miasta Grzegorz Cisło i przewodniczący Komisji Kultury Maciej Wojak.

Wystawę można oglądać do 19 marca 2017 r.

wtorek – piątek: 10.00 – 18.00

sobota – niedziela: 10.00 – 16.00

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!


(AP)